14 Вересня, 2021 р., 14:30
Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад Ольгинської селищної військово-цивільної адміністрації
13 Серпня, 2021 р., 16:18

17 Липня, 2021 р., 08:47
16 липня у БК «Горняк» відбувся урочистий захід, присвячений Дню працівників металургійної та гірничодобувної промисловості. З професійним святом працівників НТРУ привітали: голова Волноваської райдержадміністрації Анатолій Немченко, керівник Ольгинської селищної військово-цивільної адміністрації Волноваського району Володимир Сологуб, генеральний директор майнингу Євгеній Цимарман, в.о. голови правління ПРАТ «Новотроїцьке р/у» Михайло Хохотва, директор з управління персоналом Сергій Харабуга, директор з виробництва Дмитро Дробот, голова профспілки Ліна Орловська.