Ольгинська територіальна громада утворена відповідно до Перспективного плану формування територій громад Донецької області, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 06 травня 2020 року №540-р.

З метою забезпечення належної безпеки та уникнення терористичної загрози на території громади не були проведені  місцеві вибори. Указом Президента України від 19 лютого 2021 року №61/2021 «Про утворення та реорганізацію військово-цивільних адміністрацій у Донецькій області» було утворено Ольгинську селищну військово-цивільну адміністрацію Волноваського району Донецької області, а з 07 липня 2021 року розпорядженням голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації її керівником призначено Володимира Сологуба.

До складу Ольгинської територіальної громади увійшли 5 рад - Ольгинська
Благодатненська, Володимирівська, Миколаївська, Новотроїцька і такі населені пункти:

смт Ольгинка

с.Лісне

с.Пільне

смт Новотроїцьке

смт Володимирівка

смт Благодатне

смт Графське

с.Миколаївка

с.Новогнатівка

с.Вікторівка

с.Богданівка.

Площа громади - 342,18 кв.км

Населення - 20 235 мешканців

10 Січня, 2022 р., 09:58
ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА COVID-19
28 Грудня, 2021 р., 09:07
Сьогодні, 28 грудня 2021 року, святкує свій День народження Почесний громадянин смт.Новотроїцьке АНАТОЛІЙ МИХАЙЛОВИЧ ГЕРУС. Усе своє трудове життя він займає активну життєву позицію, приймає активну участь у житті  смт.Новотроїцьке.
21 Листопада, 2021 р., 13:51
До дня Гідності та Свободи, керівник Ольгинської селищної ВЦА вшановує Героїв, які віддали своє життя за краще майбутнє нашої країни та вшанував їх пам’ять хвилиною мовчання.