Про програму підтримки власників бізнесу, які переїхали з територій ведення активних дій до Львівської або Тернопільської областей України.

Дата: 04.04.2023 09:43

Норвезька рада у справах біженців (NRC) ПОВІДОМЛЯЄ:

Шановні підписники та гості сторінки!

🔔З радістю повідомляємо вас про те, що Норвезька рада у справах біженців (NRC) розпочинає програму підтримки власників бізнесу, які переїхали з територій ведення активних дій до Львівської або Тернопільської областей України.

ХТО МОЖЕ ПОДАТИСЯ?

➡ Власник бізнесу, що був переміщений до Львівської або Тернопільської областей;

➡ Власник бізнесу, що має чіткі бізнес-ідеї та працює в рамках чинного законодавства України;

➡ Бізнес має потенціал для створення робочих місць, особливо серед молоді, жінок та осіб з інвалідністю;

➡ Власник бізнесу є повнолітньою людиною;

➡ Бізнес є конкурентно спроможним та потенційно матиме позитивний вплив на розвиток спільноти;

➡ Якщо бізнес сімейний, то заявка може бути подана тільки від одного члена сім’ї.

Якщо ви підпадаєте під ці категорії, то до 20 квітня 2023 року можете зареєструватися на участь у програмі.

Для реєстрації треба заповнити анкету. Знайти анкету можна відсканувавши QR-код, який розміщений на картинці, або перейти за посиланням ➡ https://cutt.ly/17q5mZs

❗ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

🔴Подання більше однієї заявки до NRC не вплине на ваші шанси;

📅Заявки, отримані після 20 квітня, розглядатися не будуть.

При виникненні додаткових питань, зверніться за номером «гарячої» лінії NRC 0 800 302 007 або напишіть нам на адресу електронної пошти ua.info@nrc.no.

З більш детальною інформацією можна ознайомитися на інфографіці нижче.

Проєкт реалізується NRC за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України (UHF).