Ольгинська селищна рада

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту документу державного планування та  звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повна назва документа державного планування: Генеральний  план смт. Ольгинка Волноваського району Донецької області

Генеральний план є містобудівним документом, що забезпечує соціально-економічну модель розвитку смт.  Ольгинка, довгострокові перспективи планувальної організації сельбищних територій, виробничих зон, зон відпочинку на найближчі 20 років (розрахунковий строк дії генерального плану – 2039 р.) і довгострокову перспективу (40-50 років).

Генеральний план є основою для розробки комплексу наступних обов'язкових документів і проектів:

• Правил забудови та землекористування;
  • карти правового зонування;
  • генеральних схем інженерної і транспортної інфраструктури;
  • проектів планування житлових та інших районів.

Крім того, з урахуванням основних положень Генерального плану можливе складання програм розвитку інших галузей господарського комплексу.

Генеральний план є регулятивним документом територіального планування і оперує наступними ресурсами: територією, земельними ділянками, розташуванням об'єктів нерухомості, містобудівними регламентами, дозволеним використанням та режимами обмеження використання земельних ділянок.

Генеральний план встановлює правовий режим використання територіальних зон і земельних ділянок, визначає інвестиційно-привабливі території з метою залучення інвестиційних потоків в економіку населеного пункту.

Генеральним планом затверджуються:

• функціональне зонування території;
  • розвиток і ємність транспортної та вулично-дорожньої інфраструктури;
  • розвиток і ємність комунальної інфраструктури;
  • територіальний розподіл щільності забудови;
  • інші базові характеристики розвитку населених пунктів.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Ольгинська селищна рада

Передбачувана процедура громадського обговорення: відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  громадське обговорення Звіту про стратегічну екологічну оцінку та Генерального  плану смт. Ольгинка Волноваського району Донецької області розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 24 січня 2020 року на офіційному сайті Замовника: http://olgynska.gromada.org.ua та триватиме до 02 березня 2020 року.

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до Генерального плану та Звіту про стратегічну екологічну оцінку. Усі зауваження і пропозиції, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду Замовником. За результатами розгляду Замовник враховує одержані зауваження і пропозиції або мотивовано їх відхиляє.

Громадські слухання щодо Генерального плану відбудуться 24 лютого 2020 року за адресою смт.Ольгинка вул.Маяковського,32

Ознайомитися з Генеральним планом і  Звітом про стратегічну екологічну оцінку та отримати додаткову інформацію можна за адресою: 85730, Донецька обл., Волноваський р-н, смт Ольгинка, вул. Маяковського, буд. 32 або за телефоном 06244-995-41.

Зауваження і пропозиції до Генерального плану та Звіту про стратегічну екологічну оцінку подаються до Ольгинської селищної ради за адресою: 85730, Донецька обл., Волноваський р-н, смт Ольгинка, вул. Маяковського, буд. 32 або на електрону пошту: olginka2013@ukr.net.

Відповідальна особа:  Голова  Ольгинської селищної ради   Каїка    Тетяна Валеріївна.

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів з дня опублікування оголошення.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку,                             не розглядаються.

Селищний голова                                                        Т.Каїка