17 Січня, 2022 р., 17:43
Будьте обережні під час купання на Водохреща!
16 Січня, 2022 р., 11:29
На честь Дня пам'яті захисників Донецького аеропорту представники Волноваської райдержадміністрації, Національної гвардії, Волноваського РТЦК та СП, а також Ольгинської селищної ВЦА поклали квіти до пам'ятного знаку у смт Благодатне.
16 Січня, 2022 р., 08:46
Сьогодні, 16 січня, у День пам’яті "кіборгів" Україна вшановує захисників Донецького аеропорту.
14 Січня, 2022 р., 11:24
14.01.2022  Волноваська ДПІ Головного управління ДПС у Донецькій області продовжує надавати роз’яснення           В рамках інформаційно - роз’яснювальної кампанії щодо проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб, Волноваська ДПІ продовжує надавати роз’яснення стосовно проведення зазначеного декларування.
14 Січня, 2022 р., 10:34
Повідомляємо, що Регіональне відділення Фонду державного майна по Донецькій та Луганській областях оголосило про продаж об’єктів малої приватизації.
13 Січня, 2022 р., 17:05
Шановні мешканці Ольгинської територіальної громади!
13 Січня, 2022 р., 13:55
13 Січня, 2022 р., 13:01
13 січня в народі називають святом Меланки або Щедрим вечором. Раніше молодь і діти ходили по домівках і співали щедрівки. За це їх пригощали випічкою або м'ясними стравами.