Оголошено конкурс «Символи Донеччини»

Дата: 05.04.2023 14:40

Оголошено конкурс «Символи Донеччини»

Оголошено конкурс «Символи Донеччини», який проводиться за підтримки управління сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації

Метою фотоконкурсу є виховання національного світогляду молоді через пізнання народного декоративно-прикладного мистецтва; залучення молодого покоління до джерел і процесу творення українського народного мистецтва пов’язаного з історією Донеччини; стимулювання розвитку творчого пошуку, художнього смаку при виконанні креативних робіт з використанням традиційних матеріалів і технік; популяризація художньої творчості молоді через засоби масової інформації.

Проведення фотоконкурсу передбачає: пошук, розвиток та підтримку обдарованої та талановитої молоді, заохочення її до творчої самореалізації, глибинне вивчення декоративно-прикладного мистецтва Донеччини.

Хто може взяти участь?

До участі у фотоконкурсі запрошуються молодь, діти та колективи позашкільних закладів, шкіл, сімейні колективи.

Коли потрібно подати роботу?

До 25 квітня 2023 року включно

Які роботи приймаються на конкурс?

Роботи учасників повинні бути оригінальними та не мати аналогів у електронних та друкованих носіях інформації.

Учасники конкурсу можуть вибрати будь-яке направлення декоративно-прикладного мистецтва, наприклад:

• декоративний розпис (по дереву, склу, тканині тощо);

• аплікація, колаж, витинанка;

• вишивка;

• кераміка;

• бісероплетіння;

• різьблення по дереву, пірографія, лозоплетіння;

• об’ємно-просторові твори (паперова пластика, вироби з комбінованих матеріалів) та інші.

Як і куди подати роботу?

Для участі у конкурсі з декоративно-прикладного мистецтва потрібно заповнити google форму: https://forms.gle/wRbp4KfNe8QzRccm6

Як обиратимуться переможці?

Буде створена комісія, яка обере з кожної вікової категорії переможців

29 квітня буде визначено переможців.

Інформація про переможців конкурсу буде розміщена після 29 квітня 2023 р. на сторінках Донецького обласного дитячо-молодіжного центру у мережі Facebook: https://www.facebook.com/KramatorskDODMC

Instagram: https://instagram.com/dod_mc?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Зверніть увагу!!

Взявши участь у конкурсі Ви надаєте згоду на обробку Ваших персональних даних. Для осіб, віком 6-14 років обов’язковою умовою участі у конкурсі є надання згоди на обробку персональних даних їхніми батьками (законними представниками)

Переможці отримають сертифікати та заохочувальні подарунки.

За інформацією управління сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації