18 Жовтня, 2021 р., 12:16
Волноваська ДПІ Головного управління ДПС у Донецькій області продовжує надавати роз’яснення           В рамках інформаційно - роз’яснювальної кампанії щодо проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб, Волноваська ДПІ продовжує надавати роз’яснення стосовно проведення зазначеного декларування.
18 Жовтня, 2021 р., 08:13
                                                      Шановні мешканці смт.Новотроїцьке!
14 Жовтня, 2021 р., 11:34
З нагоди святкування Дня захисників та захисниць України відбулись заходи з вшанування  пам’яті вісімнадцятьох бійців 51-ої окремої механізованої бригади, які загинули у бою під смт.Благодатним Волноваського району Донецької області 22 травня 2014 року.
14 Жовтня, 2021 р., 08:56
Шановні воїни, захисники України! Дорогі ветерани, військовослужбовці! Від щирого серця вітаю вас із Днем захисника і захисниць України, який співпадає з великим православним святом – Покрови  Пресвятої Богородиці. Саме Божа Матір здавна вважалась захисницею українського козацтва, а тепер – і  українського війська.
08 Жовтня, 2021 р., 12:31
ДО УВАГИ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ!
07 Жовтня, 2021 р., 13:18
05 Жовтня, 2021 р., 11:17

30 Вересня, 2021 р., 10:46
Вітаю з Днем усиновлення всіх, хто причетний до цього порівняно молодого свята – усиновлювачів, вихователів дитячих будинків, опікунів, працівників служб у справах дітей та центрів соціальної служби для сім’ї, дітей і молоді.
30 Вересня, 2021 р., 08:32
                                                              Шановні освітяни!