21 Січня, 2022 р., 14:51
     При здійсненні аналізу витрат у дитячому садку «Ромашка» виявлені високі затрати на утримання приміщень, оплати праці та комунальних платежів при низькій наповнюваності груп, невикористанням половини будівлі за призначенням.
21 Січня, 2022 р., 12:48
20 Січня, 2022 р., 15:58
                                         Шановні мешканці смт.Володимирівка!
20 Січня, 2022 р., 15:50
ГУ ПФУ в Донецькій області інформує щодо підвищення пенсійних виплат особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи
20 Січня, 2022 р., 14:37
20 Січня, 2022 р., 14:32
До уваги суб'єктів господарювання у сфері роздрібної торгівлі з реалізації продовольчими товарами!!!
20 Січня, 2022 р., 13:06
Сьогодні, 20.01.2022 року, відбулась робоча нарада  під головуванням в.о. керівника Ольгинської селищної ВЦА Олександра Куропятника за участі директорів комунальних підприємств громади та працівників військово-цивільної адміністрації з питань покращення якості надання житлово-комунальних послуг мешканцям громади, налагодження співпраці між комунальними підприємствами. Під час наради були обговорені шляхи вирішення проблем у сфері житлово-комунального господарства, укладання договорів з населенням на вивіз сміття, а також приведення території громади до належного санітарного стану. Під час наради надано ряд доручень для виконання.
19 Січня, 2022 р., 12:28
Водохреща – останнє свято новорічно-різдвяного циклу, коли люди вирушають до водойм, щоб оздоровитися посвяченою водою.
19 Січня, 2022 р., 09:55
19 Січня, 2022 р., 08:05