10 Лютого, 2022 р., 13:44
09.02.2022 року відбулось засідання постійної робочої групи з питань перегляду діючих регуляторних актів Ольгинської селищної територіальної громади Волноваського району Донецької області під головуванням в.о. керівника Ольгинської селищної ВЦА Олександра КУРОПЯТНИКА.
09 Лютого, 2022 р., 20:36
09 лютого 2022 року під керівництвом в.о. керівника Ольгинської селищної ВЦА Олександра КУРОПЯТНИКА відбулася  апаратна нарада за участю керівників структурних підрозділів адміністрації, а також завідувачів секторів відділу з питань впровадження реформ.
08 Лютого, 2022 р., 18:31
08 лютого 2022 року в рамках робочого візиту до Ольгинської селищної ВЦА голова Волноваської райдержадміністрації Анатолій НЕМЧЕНКО провів виїзні прийоми громадян в населених пунктах громади (с.Миколаївка, смт.Новотроїцьке, смт.Володимирівка). Мешканці Ольгинської територіальної громади звертатись з низкою питань:
07 Лютого, 2022 р., 18:25
Сьогодні, 07.02.2022 року, відбулась нарада щодо підготовки штабного тренування на території Донецької області  під головуванням заступника очільника Донецької облдержадміністрації Вадима Філашкіна.
07 Лютого, 2022 р., 15:04
Сьогодні, 07.02.2022 року, відбулась робоча нарада з працівниками культури під головуванням в.о. керівника Ольгинської селищної ВЦА Олександра Куропятника за участі начальника відділу культури, молоді та спорту Інною Буркаль з працівниками закладів культури Ольгинської територіальної громади щодо вирішення нагальних питань.
07 Лютого, 2022 р., 12:27
Волноваська ДПІ Головного управління ДПС у Донецькій області продовжує надавати роз’яснення           В рамках інформаційно - роз’яснювальної кампанії щодо проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб, Волноваська ДПІ продовжує надавати роз’яснення стосовно проведення зазначеного декларування.
03 Лютого, 2022 р., 18:45
Сьогодні, 03.02.2022 року, відбулась робоча нарада за участю керівників комунальних підприємств, відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Ольгинської селищної ВЦА, відділу архітектури, містобудування та землевпорядкування Ольгинської селищної ВЦА з питань додержання вимог законодавства у сфері екології.