23 Грудня, 2021 р., 11:34
23.12.2021 Волноваська ДПІ Головного управління ДПС у Донецькій області продовжує надавати роз’яснення           В рамках інформаційно - роз’яснювальної кампанії щодо проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб, Волноваська ДПІ продовжує надавати роз’яснення стосовно проведення зазначеного декларування.
23 Грудня, 2021 р., 08:16
Конкурс заявок щодо партнерства для підтримки місцевих ОГС, що адвокатують участь ключових груп населення у плануванні державних послуг та політиці щодо пом'якшення негативного впливу COVID-19
22 Грудня, 2021 р., 20:50
22 грудня 2021 року в.о. керівника Ольгинської селищної ВЦА Олександр КУРОПЯТНИК зустрівся з фахівцями програми АГОРА. Під час зустрічі визначено ключові кроки щодо подальшої співпраці за програмою.
22 Грудня, 2021 р., 08:00
Шановні працівники енергетичної галузі!