01 Грудня, 2021 р., 08:51
Шановні працівники та ветерани органів прокуратури!
01 Грудня, 2021 р., 08:38
Сьогодні в Україні святкують професійне свято – День радіотехнічних військ Збройних Сил України.
30 Листопада, 2021 р., 14:56
В рамках планування роботи на 2022 рік Державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» розпочала опитування підприємців, експортерів, галузевих та бізнес асоціацій. Метою опитування є аналіз потреб українського бізнесу в наступних напрямках: експортна освіта, аналітика, консалтинг, готовність до експорту, пріоритетні закордонні ринки та виклики, які постають при зовнішньо-економічній діяльності.
30 Листопада, 2021 р., 13:49
Укрпошта запустила освітній E-Export портал для малого і мікробізнесу
30 Листопада, 2021 р., 13:47
До високого сезону Укрпошта та eBay запустили спільну кампанію на підтримку українських МСБ
30 Листопада, 2021 р., 13:43
Шановні мешканці с.Миколаївка доводимо до Вашого відома, що Ольгинською селищною ВЦА було направлено листа  до керівника АТ "Райффайзен Банк" щодо встановлення банкомату у селі Миколаївка Волноваського району у будівлі супермаркету "Щедрий кошик". На жаль, отримали відмову від представника АТ "Райффайзен Банк"", пропонуємо ознайомитись з наданою відповіддю.
30 Листопада, 2021 р., 13:42
В рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого та середнього підприємництва в Донецькій області на 2021-2022 роки, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації від 11 січня 2021 року № 7/5-21, 08 грудня 2021 року облдержадміністрацією спільно з Донецькою торгово-промисловою палатою проводиться практична конференція «Малий і середній бізнес: трансформація в нових реаліях».
29 Листопада, 2021 р., 09:10
Шановні мешканці с.Миколаївка доводимо до Вашого відома, що Ольгинською селищною ВЦА було направлено листа  до керівника АТ КБ "Приватбанк" щодо встановлення банкомату у селі Миколаївка Волноваського району у будівлі супермаркету "Щедрий кошик". На жаль, отримали відмову від представника АТ КБ "Приватбанк", пропонуємо ознайомитись з наданою відповіддю.
26 Листопада, 2021 р., 14:43
                                                                           ПРИЙОМ ГРОМАДЯН