Через Дію можна передати право керування авто: як це зробити

Дата: 05.02.2023 19:08

Через Дію можна передати право керування авто: як це зробити

В Україні автовласник може поділитися цифровою версією техпаспорта з родичем або іншою людиною через додаток «Дія». Як це зробити – у нашому роз’ясненні.

▪️У застосунку Дія необхідно перейти в розділ «Послуги» й обрати пункт «Шеринг авто».

▪️Потім – пункт «Поділитися авто».

▪️Далі обрати автомобіль, який буде переданий, і вказати строк, протягом якого техпаспорт буде доступний у застосунку Дія іншої людини (після закінчення терміну заявка подається повторно).

▪️Вказати особисті дані: місце проживання, e-mail, телефон або перевірити, чи коректно підтягнулись дані через BankID.

▪️За допомогою QR-коду або посилання надіслати запит людині, якій ви шерите техпаспорт. Потенційний користувач має підтвердити запит, а у відповідь – надати свої дані та підписати заяву за допомогою «Дія.Підпису».

▪️Після сповіщення, що потенційний користувач виконав усі дії, власник авто також має підписати заяву за допомогою «Дія.Підпису». Вона автоматично надходить на перевірку до сервісного центру МВС.

▪️Протягом короткого проміжку часу техпаспорт з’явиться у застосунку Дія належного користувача.

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

#Мінреінтеграції