16 Листопада, 2021 р., 10:37
ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ
16 Листопада, 2021 р., 09:17
Сьогодні, 16 листопада в Україні відзначається день працівників радіо, телебачення та зв'язку. У час пандемії, вони роблять великий внесок в інформування населення про стан здоров'я та актуальної інформації. Ольгинська селищна ВЦА вітає усіх причетних з професійним святом! Бажаємо вам міцного здоров'я, професійних успіхів та позитивних відгуків про Вашу роботу.
10 Листопада, 2021 р., 12:35
                                                                    Місяць цифрової грамотності
09 Листопада, 2021 р., 09:50
Щорічно 9 листопада в Україні відзначається День української писемності та мови, приурочений українському літописцю Нестору – послідовнику творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія.
09 Листопада, 2021 р., 09:33
Шановні працівники і ветерани сфери культури, учасники мистецьких колективів, всі, хто присвятив своє життя мистецтву.
08 Листопада, 2021 р., 12:14
Відділ контролю в сфері насінництва та розсадництва управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області надає
08 Листопада, 2021 р., 08:47
Волноваська ДПІ Головного управління ДПС у Донецькій області продовжує надавати роз’яснення           В рамках інформаційно - роз’яснювальної кампанії щодо проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб, Волноваська ДПІ продовжує надавати роз’яснення стосовно проведення зазначеного декларування.
07 Листопада, 2021 р., 08:18
           Вітаємо з Днем народження Корбу Сергія Олександровича, поліцейського офіцера громади!