З Днем Збройних Сил України

Дата: 06.12.2022 09:24

Шановні військовослужбовці, захисники України, дорогі ветерани!

6 грудня – День Збройних Сил України. Це загальнонаціональне свято в нашій державі, адже українці згуртувалися і довели, що весь народ може стати на оборону своєї країни. Немає більш благородної місії, ніж захист свого народу, рідної землі. Для цих людей служба в лавах української армії не просто професія, це найвища честь і покликання.

Не виключенням стали і наші земляки, які гідно проявили себе захищаючи рідну землю.

Шановні воїни, захисники України! Від щирого серця вітаю вас з Днем Збройних Сил України! Бажаю усім із честю пройти складні випробування, що випали на долю, повернутися до рідних домівок живими і здоровими! Дякую за патріотизм ветеранам армійської служби, родинам військових!

Від усієї душі зичимо Вам миру та спoкoю, добра та достатку Вашим оселям! Ваша мужність та сила здатні пoдoлати будь-які перешкоди. Зі святом!

У День Збройних сил України ми не тільки вшануємо всіх героїв, що боронять нашу незалежність, але й обов’язково згадуємо тих, хто віддав своє життя за мирне майбутнє нашої країни. Вічна їм пам’ять та слава!

З повагою, в.о. керівника Ольгинської селищної ВЦА Артем ЄФІМЕНКО