13 Серпня, 2021 р., 16:18

17 Липня, 2021 р., 08:47
16 липня у БК «Горняк» відбувся урочистий захід, присвячений Дню працівників металургійної та гірничодобувної промисловості. З професійним святом працівників НТРУ привітали: голова Волноваської райдержадміністрації Анатолій Немченко, керівник Ольгинської селищної військово-цивільної адміністрації Волноваського району Володимир Сологуб, генеральний директор майнингу Євгеній Цимарман, в.о. голови правління ПРАТ «Новотроїцьке р/у» Михайло Хохотва, директор з управління персоналом Сергій Харабуга, директор з виробництва Дмитро Дробот, голова профспілки Ліна Орловська.
16 Липня, 2021 р., 15:08
16.07.2021 у смт Ольгинка поліцейські офіцери громади звітували за перше півріччя роботи у 2021 році.
15 Липня, 2021 р., 10:08
Керівник ВЦА познайомився з закладами та установами смт Ольгинка, смт Володимирівка.
12 Липня, 2021 р., 12:02
09 липня 2021 року з робочим візитом новопризначений керівник Ольгинської ВЦА Сологуб Володимир Васильович відвідав населені пункти, що розташовані на лінії зіткнення - с.Миколаївка, с.Новогнатівка. Познайомився з керівниками комунальних установ, вивчив проблемні питання дитячих садків та шкіл сіл Миколаївка, Новогнатівка, будинку культури, амбулаторії, бібліотеки.
02 Грудня, 2020 р., 13:55
ПОВІДОМЛЕННЯ  про оприлюднення проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку