Волноваський РЦЗ інформує

Дата: 30.12.2021 07:44

29.12.2021 рік – дата проведення заходу

ПРЕС РЕЛІЗ

Професійна орієнтація – шляхи подальшої співпраці

«Результати профорієнтаційної роботи за 2021 рік та затвердження Плану спільних дій на 2022 рік» з такою назвою 29 грудня в онлайн режимі пройшло засідання круглого столу ініційоване фахівцями Волноваського районного центру зайнятості.

До участі у заході долучилися представники відділів освіти, відділів у справах сім’ї, молоді та спорту громад Волноваського району.

«Професійна орієнтація особистості є складним, динамічним і довготривалим процесом, що охоплює значний період життя, тому доцільно активно проводити профорієнтаційну роботу серед молоді», - розповіла присутнім заступниця начальника відділу активної підтримки безробітних Волноваського районного центру зайнятості Олена Беспалько.

Також, окремим питанням, було обговорення механізмів співпраці з соціальними службами щодо організації роботи з підбору кандидатів, з числа зареєстрованих безробітних, у патронатні вихователі.

В ході обговорення теми круглого столу були запропоновані шляхи розвитку спільної профорієнтаційної роботи, які б сприяли усвідомленому вибору професії учнівською молоддю. За результатами засідання учасниками круглого столу було прийняте рішення щодо подальшої співпраці.