16 Лютого, 2023 р., 09:02
Шановні українці!
15 Лютого, 2023 р., 09:03
ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ    Щороку 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
13 Лютого, 2023 р., 09:42
Добровольці штурмових бригад разом з бійцями ЗСУ звільнятимуть окуповані рф території Громадянин України, вимоги - середня освіта та 18-55 років, за такими критеріями доброволець може подати заявку на вступ до штурмових бригад "Гвардія наступу". Цей проєкт ініціювало Міністерство внутрішніх справ, яке сформувало нові підрозділи у складі Нацгвардії, Нацполіції та Держприкодонслужби. Військовослужбовці бригад разом з українськими захисниками звільнятимуть окуповані російською федерацією території серед яких Донецьк, Луганськ та Автономна Республіка Крим. Рекрутивнова кампанія триває і у Краматорську. Про умови відбору охочих служити у цих підрозділах повідомили представники поліції та прикордонної служби.
13 Лютого, 2023 р., 09:41
13 Лютого, 2023 р., 09:40
МВС отримало понад 27 тисяч звернень щодо вступу до Гвардії наступу. Про це сьогодні, 12 лютого, в ефірі Всеукраїнського телемарафону «Єдині новини» повідомила речниця міністра внутрішніх справ Мар’яна Рева. Також вона розповіла про етапність добору та звернула увагу на зацікавленість і бажання із боку добровольців приєднатися до «Гвардії наступу».