Дата: 21.11.2023 21:19

ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ОЛЬГИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПОВІДОМЛЯЄ НАСТУПНЕ:

До уваги громадян Ольгинської селищної територіальної громади, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесені до категорії 1 та мають статус ВПО, отримують одноразову матеріальну допомогу.

На отримання матеріальної допомоги мають право учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС (1 категорії) та потерпілим від Чорнобильської катастрофи (1 категорії), місце проживання яких зареєстровано/задекларовано в межах Ольгинської селищної територіальної громади, у тому числі тих, що евакуювалися до інших регіоніВ України та мають статус внутрішньо переміщеної особи.

Матеріальна допомога надається одноразово у розмірі 1000 грн.

Для отримання зазначеної матеріальної допомоги необхідно:

В ТЕРМІН ДО 01 ГРУДНЯ 2023 року подати скановану копію заяви про надання матеріальної допомоги електронним відправленням (за встановленою формою) та скановані копії наступних документів:

паспорта громадянина України або іншого документа, що посвідчує особу;

реєстраційного номера облікової картки платника податків (для громадян, які через свої релігійні переконання не мають реєстраційного номера облікової картки платника податків - копія сторінки паспорта з відповідною відміткою);

довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (для внутрішньо переміщених осіб);

посвідчення учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС або особи, потерпілої внаслідок Чорнобильської катастрофи, категорії 1;

довідки про реквізити розрахункового рахунку, відкритого в банку (за стандартом ІВАІN).

Заяву та скановані копії документів до неї, завірені власним підписом (копія вірна, дата, підпис, ПІБ) необхідно надіслати електронною поштою: 01626@dn.gov.ua

За додатковою інформацією можна звернутись за телефоном: 099-090-11-40.Фото без опису