З Днем захисників та захисниць

Дата: 01.10.2023 09:22

Дорогі воїни, відважні сини та дочки українського народу! З нагоди Дня захисників і захисниць України щиро вітаю вас зі святом!

Життя кожного нині щодня цілком залежить від вашої фаховості, пильності, самовідданості, сміливості, мужності і героїзму. Наш спокій у ваших дужих руках.

Тож завдання українців у тилу – бути для вас надійною підтримкою, огортати теплом і турботою кожного пораненого, пам’ятати і шанувати усіх полеглих за свободу і незалежність України.

Ваш вклад, ваша пожертва у боротьбу із ворогом неоціненні, нашій вдячності немає меж, шануємо кожного, чекаємо усіх додому живими і неушкодженими. Українці довіку у боргу перед вами, вашими родинами, які разом несуть цей важкий тягар війни, найважчий з усіх можливих.

Бажаю вам козацького здоров’я, сили, Божого захисту, вправності і кмітливості, військової удачі та стійкості у подоланні ворожої орди, тепла і терпіння вашим рідним та близьким. Усім нам Перемоги!

Шана і слава захисникам і захисницям! Слава Україні!

З повагою, в.о. керівника Ольгинської селищної ВЦА Артем ЄФІМЕНКО Фото без опису