Вшанування пам'яті дітей, загиблих внаслідок агресії російської федерації

Дата: 04.06.2023 14:06

Сьогодні – 04 червня – Ольгинська селищна ВЦА разом із всією Україною схиляє у скорботі голову на знак пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

За офіційними даними, з 2014 року через російську збройну агресію на території Луганської та Донецької областей загинуло понад 240 дітей, 56 – пропали безвісти, а поранення дістали від 167 до 500 неповнолітніх. За неофіційними – утричі більше.

Ця страшна статистика майже вбиває! Адже діти – це наше майбутнє, це наша віра та надія! Неможливо висловити всю тугу та нестерпний пекучий біль від розуміння втрати найголовнішого у житті – наших дітей!!!

В.о. керівника Ольгинської селищної ВЦА Артем ЄФІМЕНКО взяв участь у акції на знак пам'яті дітей, що загинули.

Акція розпочалася хвилиною мовчання на знак пам’яті про дітей, що загинули, а потім її учасники повісили на дерева білих голубів та пригадали всіх малюків, що постраждали від рук російських окупантів.

За кожним обірваним чи скаліченим дитячим життям стоїть злочин російської держави-окупанта та її армії. Ці злочини не мають строку давності, росія обов’язково понесе за них відповідальність, як і за всі свої дії проти нашої країни! Пам'ять про загиблих дітей вічна!

Нехай же ангелики спочивають з миром!!! Нехай жоден з батьків ніколи не відчує пекучий біль від страшної втрати! Нехай над головами наших дітей знову буде мирне небо, адже діти мають жити тільки в мирі!!!Фото без опису