З Днем працівників Служби безпеки України

Дата: 25.03.2023 11:17

Шановні працівники Служби безпеки України, панове офіцери, дорогі ветерани!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем Служби Безпеки України!

Висловлюю вдячність за сумлінне й самовіддане виконання вашого обов’язку перед громадою, значний внесок у зміцнення національної безпеки, захист політичних, економічних і військових інтересів держави.

Внесок співробітників Служби безпеки України у становлення нової української держави величезний. І це не банальні слова. Російсько-українська війна показала, що СБУ разом з іншими військовими та правоохоронними підрозділами здатні захистити Батьківщину.

Нехай небезпеки оминають вас під час виконання службових обов’язків, а Матінка Божа оберігає.

Окремо хочу подякувати ветеранам СБУ, тим, хто брав активну участь у становленні Служби безпеки незалежної України. Завдяки Вашій роботі, в Україні сьогодні є працівники, які готові боротися із зовнішнім ворогом та захищати нашу країну.

Нехай кожен день вашого життя буде сповнений позивними емоціями, а в родинах панують тепло та затишок.

З повагою, в.о. керівника Ольгинської селищної ВЦА               Артем ЄФІМЕНКО Фото без опису