День пам'яті захисників України

Дата: 29.08.2022 09:28

29 серпня Україна відзначає День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Ця пам’ятна дата встановлена Указом Президента України від 23.08.2019 №621/2019 на підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування пам'яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

У цей день ми вшановуємо пам’ять загиблих захисників України, тих, хто не жалкуючи свого життя, пішов захищати наше майбутнє, свободу, волю, суверенність та неподільність нашої держави.

Ніколи не забути нам їх героїчних подвигів в ім’я нашої держави, їх щирої любові до рідної землі та безмежної відданості своїй Батьківщині. Їх мужність, відвага та вірність присязі назавжди залишаться у нашій пам’яті.

Вічна слава Героям України! Слава Україні!