З Днем Української Державності

Дата: 28.07.2022 08:48

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Української Державності!

Указом Президента України від 24 серпня 2021 року було  започатковане  нове державне свято – День Української Державності, яке щороку відзначатиметься 28 липня.  Саме в цей день в Україні відзначають День Хрещення Київської Русі-України і вшановують пам’ять про видатного державотворця, Святого рівноапостольного князя Київського Володимира Великого.

День Української Державності встановлено з метою утвердження спадкоємності понад тисячолітньої історії українського державотворення, спираючись на історію української державності.

Цим святом ми вшановуємо пам’ять та засвідчуємо повагу до діяльності видатних українських діячів: письменників і поетів, славних представників національної еліти, борців за державність та незалежність України.

Будьмо сильні, маймо віру, живімо майбутнім, бережімо дітей і рідних, шануймо традиції, нашу історичну та культурну спадщину, допомагаймо ближнім й нашим воїнам, і все буде Україна!

В.о. керівника Ольгинської селищної ВЦА Артем ЄФІМЕНКО