З Днем Національної поліції України

Дата: 04.07.2022 09:53

Шановні працівники поліції! Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем Національної поліції України!

Поліцейський – це людина, яка взяла на себе відповідальність за безпеку інших людей. Від вас залежить життя і здоров’я людей, їх права та свободи, ведення боротьби із злочинністю, забезпечення громадської безпеки.

Сьогодні Ви з честю виконуєте свій службовий обов'язок, охороняєте життя та спокій наших громадян, які вірять, що у виконанні своїх обов’язків представники поліції будуть справедливі, ефективні, відкриті для громадян.

Вітаю усіх, хто працює у цій відповідальній сфері: успіхів вам у щоденній професійній діяльності, міцного здоров’я, родинної злагоди, високих професійних досягнень та щирої громадської поваги за вашу службу благо українського народу!

Ваша служба допомагає наблизити перемогу України над ворожим агресором! Зі святом!

В.о. керівника Ольгинської селищної ВЦА

Олександр КУРОПЯТНИК