З Днем Конституції України

Дата: 28.06.2022 09:28

Шановні Українці!

Конституція України – фундамент соборності та незалежності нашої держави.

Здолавши шлях довжиною у 30 років, ми здобули право стати рівними членами Європейської спільноти. Саме зараз, саме в наш час і саме в таких умовах, коли російська війна випробовує нашу здатність зберегти свободу і єдність.

Кров'ю наших захисників ми укріплюємо статті Конституції, що утверджують суверенітет та територіальну цілісність нашої країни, право українського народу бути вільним. Але ми ніколи не будемо переписувати її в залежності від чиїхось політичних амбіцій.

Закон законів надає нам багато прав та гарантує їх захист, проте вимагає від громадян України виконання єдиного Почесного обов’язку – захисту нашої держави!

Упевнений, що кожний з нас робить для цього усе можливе! Кожний тримає свій особистий фронт і наближає нашу Перемогу!

Вітаю Вас, шановні земляки, із Днем Конституції України! Бажаю, щоб ваші права на щасливе життя, гідну працю та свободу особистості завжди були недоторканими, а ті, хто зазіхає на них – отримували жорстку відсіч на справедливе покарання. Але українці добре пам’ятають свій обов’язок – відстояти свою Конституцію. Ми всі об’єдналися і боронимо те, що складає наше життя. Спільно захищаємо український народ, українську землю, українську мову, нашу свободу та гідність, наше право на життя. Герої стоять на смерть за наше конституційне право бути вільними та незалежними.

Українці вистоять. Україна переможе.

Слава Україні!

В.о. керівника Ольгинської селищної ВЦА Олександр КУРОПЯТНИК