Про результати засідання конкурсної комісії від 16.12.2021 року

16   грудня    2021 року

Почато засідання –10:00

Закінчено засідання –13:30

ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ:

1. БУРКАЛЬ ІННА АНАТОЛІЇВНА

Начальник Відділу культури, молоді та спорту Ольгинської селищної військово-цивільної адміністрації;

2. ІЛЬЧЕНКО НАТАЛЯ ВОЛОДИМИРІВНА

Спеціаліст І категорії Відділу культури, молоді та спорту Ольгинської селищної військово-цивільної адміністрації;

3. МАЦУЙ ОЛЕНА ІВАНІВНА

Начальник Відділу організаційної, кадрової та правової роботи Ольгинської селищної військово-цивільної адміністрації.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

Про заміщення вакантної посади:

Спеціаліста ІІ категорії Відділу культури, молоді та спорту Ольгинської  селищної військово-цивільної адміністрації;

СЛУХАЛИ: секретаря конкурсної комісії Ільченко Н.В., яка ознайомила членів комісії з відомостями про осіб, які подали документи для участі в конкурсі та допущені до іспиту, претендентів на посади - з умовами проведення конкурсу, а також повідомила інформацію щодо відсутності конфлікту інтересів у членів конкурсної комісії, та одного з членів комісії – Безпалої О.В., по хворобі.

І.На заміщення вакантної посади спеціаліста ІІ категорії Відділу культури, молоді та спорту Ольгинської  селищної військово-цивільної адміністрації подано документи від двох осіб.

Пилипів Нелля Миколаївна – 17 січня 1971 року народження; у 1994 році закінчила Донецьке училище культури та здобула кваліфікацію бібліотекар, стаж роботи становить 31 рік, з яких 30 років пропрацювала бібліотекарем в Новотроїцькій міській бібліотеці де працює по теперішній час.

Каїка Тетяна Валеріївна – 24 квітня 1979 року народження; у 2011 році закінчила ДонНАБА м.Макіївки та здобула кваліфікацію економіка підприємства, стаж роботи 25 років, з яких 18 років пропрацювала в Ольгинській селищній раді на різних посадах, на даний час працює в Ольгинській ВЦА.

ІІ. Конкурсантам запропоновано витягнути білет та почати письмовий іспит.

Пилипів Нелля Миколаївна – 4 бала ( білет № 7);

Каїка Тетяна Валеріївна – 4 бала (білет № 5).

ІІІ. Згідно результатів письмового іспиту до співбесіди були допущені всі кандидати.

Проведення співбесіди:

1. Пилипів Нелля Миколаївна

Питання:Поняття культурні послуги?

Відповідь надано в повному обсязі.

Результати голосування: «за» - 3, «проти» - не має.

2. Каїка Тетяна Валеріївна

Питання:Що таке мистецьке аматорство?

Відповідь надано в повному обсязі.

Результати голосування: «за» - 3, «проти» - не має.

ІV. Результати конкурсу:

На підставі іспиту та співбесіди, за результатами голосування членів конкурсної комісії.

ВИРІШИЛИ:

1. Призначити на посаду спеціаліста ІІ категорії Відділу культури, молоді та спорту Пилипів Неллю Миколаївну.
    2. Рекомендувати Відділу організаційної, кадрової та правової роботи Ольгинської селищної військово-цивільної адміністрації:

1.2. Зарахувати до кадрового резерву військово-цивільної адміністрації Каїку Тетяну Валеріївну.                                            .

Голова комісії                     ___________________             Інна БУРКАЛЬ

Члени комісії                    _____________________           Олена МАЦУЙ