Волноваський РЦЗ продовжує інформувати про свою діяльність

Дата: 16.11.2021 10:38

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ

Волноваський районний центр зайнятості

15.11.2021 рік – дата проведення заходу

Вивчай основи бізнесу разом з Волноваським районним центром зайнятості

Сьогодні фахівчиня Волноваського районного центру зайнятості Ірина Струкова провела засідання клубу «Perfect Time» в рамках роботи Центру розвитку підприємництва для школярів у режими онлайн.

«Підприємницьку діяльність можна здійснювати в різних масштабах, а тому підприємництво можна поділити на мале, середнє і велике», - розпочала свій вебінар фахівчиня. Також під час заходу слухачі дізнались, що терміни «підприємництво» і «бізнес» близькі за змістом, хоча мають свої відмінності. Розглянули питання якими видами діяльності може займатися підприємець, обговорили чому ця діяльність є ризиковою, але з належним бізнес-планом багатьох ризиків можливо уникнути. Адже бізнес-план охоплює практично всі функціональні напрями підприємства, починаючи від детального опису технології бізнес-проекту і закінчуючи ґрунтовними фінансовими розрахунками ефективності господарювання. Тому його розробка і контроль реалізації значно сприяє як підвищенню ефективності, так і зниженню ризиків у започаткуванні нових напрямів підприємницької діяльності.