22 Травня, 2023 р., 08:32
 22 травня 2014 року був “чорний четвер” для Збройних Сил України, для волинян, для усього українського народу. Дев'ять років тому, на світанку 22 травня, терористи ДНР, підло напали на сили антитерористичної операції, які були розташовані поблизу села Благодатне. У результаті полягло 18 військовослужбовців 51 ОМБр, які до кінця життя гордо несли свій обов’язок перед державою. Про той страшний і нерівний бій досі пригадують обпалені вогнем дерева.
21 Травня, 2023 р., 08:38
21 травня - День пам’яті жертв політичних репресій
18 Травня, 2023 р., 10:01
                                                                            Шановні працівники музеїв!
18 Травня, 2023 р., 09:30
Шановні земляки! Вітаю усіх із чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки!
18 Травня, 2023 р., 09:04
Цього дня 1944 року, радянська влада розпочала примусову департацію кримських татар. З півострова було вивезено понад 200 тисяч осіб. Офіційною причиною примусового вивезення стало звинувачення усього кримськотатарського населення у зраді. Департація мала катастрофічні наслідки для людей у місцях заслання. Протягом року, до закінчення війни, від голоду хвороб і виснаження загинуло понад 30 тисяч осіб. Понад 20 років радянська влада повністю заперечувала злочинний характер своїх дій. Багато людей так і не змогли повернутися до своїх осель. Правонаступниця радянського союзу держава-терористка росія чинить злочини проти людяності не лише в Криму, а й на всій території України. Але Украна вистоїть та переможе! Ми повернемо те, що нам належить.Усі кримські татари і всі українці повернуться додому.
15 Травня, 2023 р., 09:10
Сьогодні в усьому світі відзначається День сім’ї. Це свято символізує вічні родинні цінності, любов і підтримку рідних людей.