Ольгинська селищна військово-цивільна адміністрація

Донецька область, Волноваський район

Пам'ятаймо!

Дата: 23.11.2024 16:04
Кількість переглядів: 45

Сьогодні в Україні – День пам’яті жертв голодоморів. Дата, що спонукає згадати про мільйони жертв. Зокрема, і геноциду українського народу 1932-1933 років. 

 

91 рік тому українців намагались знищити фізично. Вкотре. І зараз той самий ворог намагається завершити справу сталінських катів. Росіяни крадуть наше зерно, руйнують наші оселі, кидають непокірних у свої тюрми, намагаються нас позбавити тепла і світла.  

Уроки історії – одні з найсуворіших. Ми ніколи не забудемо й не пробачимо ворогу його злочинів. І колишніх, і сучасних. Все, що руйнується, ми неодмінно відновимо. Все, що у нас відбирають, неодмінно повернемо.  

А поки згадаймо тих, хто поліг, не дочекавшись – хліба, волі і перемоги. Ми пам’ятаємо. А значить – все неодмінно буде.

Працівники Ольгинської селищної ВЦА приєднались до акції ''Запали свічку''.

Пам'ятаймо!Фото без опису



Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь