Ольгинська селищна військово-цивільна адміністрація

Донецька область, Волноваський район

День Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2024 08:42
Кількість переглядів: 66

21 листопада українці відзначають День Гідності та Свободи.

У цей день ми вшановуємо громадянський подвиг учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, які мають надзвичайне значення для реалізації європейського шляху розвитку України.

Світла пам’ять Героям Небесної Сотні та воїнам, які полягли, захищаючи незалежність української держави на Сході України, стримуючи збройну агресію Російської Федерації.

Наша громадянська зрілість, єдність, патріотизм та віра в перемогу є запорукою захисту демократичних цінностей, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Щиро бажаю мирного неба над українською землею, добробуту та злагоди у кожній домівці, нехай щодня міцніє і не згасає віра в щасливе «завтра» нашої країни!

Слава Україні! Героям Слава!

В.о. керівника Ольгинської селищної ВЦА Артем ЄФІМЕНКО 

Фото без опису


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь