З Днем Незалежності України

Дата: 24.08.2023 09:19

Шановні мешканці Ольгинської громади!

Сьогодні ми відзначаємо День Незалежності України!

День ствердження, що ми нескорені, сильні і вільні!

Наразі всі думки і дії заради України – успішної, процвітаючої і міцної!

За щоденною сумлінною роботою – наша незламність, прагнення перемоги. Кожен з нас робить усе можливе, щоб зміцнити Україну.

Вся історія України – свідчення, що нас ніхто і ніколи не здолає, не зможе відібрати свободу, не зламає волю.

Ми віримо в Україну, її потенціал. Демонструємо сміливість на полі бою і в усіх галузях та сферах життя України.

Ми стали прикладом для багатьох країн, як в умовах війни можна оборонятись і розвиватись, знаходити сили, шляхи, компроміси – тримати всі фронти.

Кожний наш успішний крок – це крок до перемоги, зміцнення та відбудови майбутньої України.

І де б хто з нас не був, кожен з нас є частиною позитивних змін! Але тільки разом, згуртованим і міцним колективом – ми сила, яка є рушієм переможних трансформацій і перетворень.

Разом до Перемоги! Слава Україні!

В.о. керівника Ольгинської селищної ВЦА                                               Артем ЄФІМЕНКОФото без опису