Оптимізація закладів освіти

Дата: 21.01.2022 14:51

При здійсненні аналізу витрат у дитячому садку «Ромашка» виявлені високі затрати на утримання приміщень, оплати праці та комунальних платежів при низькій наповнюваності груп, невикористанням половини будівлі за призначенням.

З метою економії бюджетних коштів наразі вивчається питання створення  навчально-виховного комплексу з дитячим садочком та шкільними класами при Ольгинській ЗОШ, які будуть забезпечені  новим обладнанням, меблями, покращенням матеріально-технічної бази.

У будівлі дитячого садку планується розмістити Центр надання адміністративних послуг, що покращить якість та доступність надання адміністративних послуг мешканцям Ольгинської територіальної громади.

Перші кроки на цьому шляху вже зроблені: запрошені проєктанти для розробки проєктної документації. Оглянуті приміщення будівель дитячого садку та загальноосвітньої школи у смт.Ольгинка.