Боротьба з негодою триває

Дата: 29.12.2021 08:34

Боротьба з негодою триває.

У зв'язку із погіршенням погодних умов на вулицях Ольгинської громади виведено спецтехніку комунальних підприємств, які продовжують роботи з очищення та посипання доріг та тротуарів.

Також нагадуємо підприємцям про необхідність дотримуватись правил благоустрою, утримувати в порядку прилеглу територію біля торгових об'єктів.

Водіїв закликаємо користуватися ременями безпеки, не перевищувати швидкості, дотримуватися безпечної дистанції.

Пішим учасникам дорожнього руху рекомендуємо переходити дорогу тільки у встановлених місцях.