Опитування мешканців Ольгинської громади з питань щодо розроблення "Стратегії зменшення ризику лих на 2021-2027 роки Ольгинської територіальної громади"

Дата: 29.09.2021 11:19

Відокремлений підрозділ іноземної неурядової організації Філія «АКТЕД» у рамках проєкту «Підтримка надійності заходів реагування й спроможності громад у Волноваському районі, Східна Україна», який фінансується Гуманітарним фондом для України (UHF), та спільних домовленостей з місцевою владою для підтримки громади було розпочато роботу над розробкою «Стратегії зменшення ризику лих на 2021-2027 роки Ольгинської територіальної громади».

Документ буде спрямовано на підтримку розвитку цивільного захисту Ольгинської ТГ.

Фінальний чорновий варіант Стратегії зменшення ризику лих (https://drive.google.com/file/d/1h1Q7-H2jwV1JQtHCVBFBs0Zg0UrFcZui/view?usp=sharing) для ознайомлення, отримання коментарів та рекомендацій.

У зв’язку з вищевикладеним, запрошуємо мешканців Ольгинської громади пройти опитування за посиланням та не залишатись осторонь від проблемних питань громади .

Посилання на опитування: https://forms.gle/hiddq9Z6YUMD1aaa7

Останній день проведення опитування визначити 17-00 годину 08 жовтня 2021 року.

Заздалегідь вдячні Вам !