Ольгинська селищна військово-цивільна адміністрація

В.о. керівника Ольгинської селищної військово-цивільної адміністрації

Єфіменко Артем Сергійович

•   Посада - в.о. керівника Ольгинської селищної військово-цивільної адміністрації
  •   Дата народження - 10 березня 1991 року
  •   Місце народження - м.Волноваха Донецької області
  •   Освіта - Вища

БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА

Єфіменко Артем Сергійович, народився 10 березня 1991 року у м. Волноваха Донецької області.
В 2009 році закінчив ЗОШ I-III ступенів № 5 у м. Волноваха та отримав  атестат про повну  загальну середню освіту.
З 2009 році вступив до Бердянського інституту державного та муніципального управління, де і здобув базову вищу освіту за напрямом підготовки "Правознавство"  та здобув  кваліфікацію бакалавра з права.
У 2014 році здобув ступінь магістра за спеціальністю "Правознавство"  та кваліфікацію юриста.
З 2015 року по 2020 рік проходив військову службу  за контрактом у Волноваському районному військовому комісаріаті Донецької області.
З 2021 року по 2022 працював на посаді начальника відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Ольгинської селищної ВЦА.
Одружений, має доньку.