Ольгинська селищна рада

Донецька область, Волноваський район

оголошення

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЦІЛЮЩА СИЛА» в рамках  проекту ПРООН: «4093-01, «Ефективне врядування і залученнягромадян у східній Україні»починає реалізацію проєкту «Створення Юридичного офісу в Ольгинській об’єднанійтериторіальній громаді Донецької області для реалізації прав громадян напрофесійну правничу допомогу»  натериторії смт. Ольгинка Волноваського району Донецької області. 

     Цей проєкт реалізується Громадською організацією «ЦІЛЮЩА СИЛА» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.  

 

    Метою проєкту є створення Юридичного офісу для громадян соціальної, правовоїспрямованості з новою організаційною формою надання соціальних та юридичних послуг, в якому буде забезпечено максимально сприятливий для швидкого вирішення проблемних питань громадян клімат.    

Проблеми, на вирішення яких спрямований проєкт :Через важкі випробування збройного конфлікту та анексії Україна зазнала масштабного внутрішньогопереміщення, приєднавшись до числа країн - лідерів за числом вимушених переселенців.У результаті переміщення постраждалі стикаються зі значними труднощами, наприклад щодо реєстраціїяк внутрішньо переміщені особи (далі – ВПО),відновлення втрачених документів, що посвідчують особу,свободи переміщення, доступу до житла, придатного для проживання, захисту прав власності, здобуттязасобів до існування, реалізації виборчих прав, доступу до інформації, нарешті – віднайденнядовготривалих рішень. За шість років існування в Україні внутрішнього переміщення завдяки ініціативамдержави, активності громадських організацій та окремих громадян у галузі забезпечення прав внутрішньопереміщених осіб, досвіду та сприянню міжнародних організацій гострота проблем у цій сфері дещоспала. Проте, продовжує існувати низка проблем, які, на жаль, поки що не дають підстав стверджувати,що права внутрішньо переміщених осіб повністю дотримані та не порушуються. Право на доступ доправової допомоги є базовим конституційним правом людини і громадянина, від належного здійсненняякого залежить реалізація прав та законних інтересів громадян. У Ольгинській громаді відсутній доступв отриманні кваліфікованої безоплатної юридичної допомоги. Потреби в отриманні правової допомоги зумовлені кількісним та якіснимскладом населення громади. Процес діджиталізації державного управління зумовлює необхідністьнабуття громадянами нових компетентностей, які потрібно формувати.

Діяльність проєкту:Створення Юридичного офісу для громадян соціальної, правової спрямованості з новою організаційноюформою надання соціальних, юридичних послуг, в якому буде забезпечено: максимально сприятливийдля швидкого вирішення проблемних питань громадян клімат .

1.Підбір та отримання в оренду приміщення для юридичного офісу.

2. Створення сайту офісу та інших умов для онлайн-роботи з громадянами, в т. ч. під’єднання офісу домережі інтернет.

3.Підбір кваліфікованого юридичного персоналу для роботи з громадянами.

4. Закупівля обладнання з метою створення умов для консультування населення.

5. Розміщення інформації щодо діяльності офісу у місцевих ЗМІ, місцевому радіо та телебаченню, усоціальних мережах, сайтах органів місцевого самоврядування. Така діяльність буде відбуватися наоснові співпраці з органами місцевого самоврядування та громадськими організаціями.

6. Організація діяльності юридичного офісу, що включатиме: особисті консультації громадян, складаннянеобхідних юридичних документів як в приміщенні офісу, так і в режимі онлайн; консультації юристів тапрактична підтримка в отриманні адміністративних електронних послуг з робочих місць, організованихв офісі. В рамках цієї діяльності мешканцям громади буде надано можливість скористатися трьомаробочими місцями у юридичному офісі для отримання юридичних послуг, в тому числі і велектронному вигляді. Така можливість буде супроводжуватись кваліфікованою юридичною допомогою(буде роз’яснено, які саме адміністративні послуги можна отримати за допомогою електронних сервісівта які саме документи чи програмні продукти для цього необхідні).

Цільова група проєкту : Соціально незахищені верстви населення, отримувачі різних видів пільг, допомог, пенсій, субсидій,особи з інвалідністю, ВПО, учасники АТО, всі мешканці Ольгинської об`’єднаної територіальноїгромади ,органи місцевого самоврядування, посадові особи Волноваської військово-цивільноїадміністрації, Донецької обласної державної адміністрації.

Вплив проєкту :В результаті реалізації проекту підвищиться якість та доступність адміністративних та юридичних послуг, атакож підвищиться загальний рівень захисту та реалізації прав людини і громадянина на вказаній території,підвищиться рівень загальної правової обізнаності, правосвідомості та правової культури, рівень використанняелектронних інтернет-сервісів для отримання адміністративних послуг, а також підвищиться ефективністьвирішення правових та соціальних проблем місцевих мешканців, посилиться соціальна згуртованість тапідвищиться рівень взаємодії органів місцевого самоврядування із мешканцями громади. Підвищеннярівня обізнаності громадян про свої права ; підвищення стану правової грамотності ; забезпечення доступукожного громадянина до правосуддя; позитивний вплив на загальний стан правопорядку як в територіальнійгромаді , так і в регіоні в цілому (зменшення криміногенної обстановки, ріст правосвідомості як серед дорослого ,так і неповнолітнього населення громади і т.п.); практична реалізація та захист громадянами своїх прав управовий спосіб.

    Правова діяльність спеціалістів у сфері правазабезпечить практичну реалізацію та захист громадянами своїх прав у чинний правовий спосіб. Таким чином, громадяни будуть ще більше залучені до ефективного врядування.  

 

 

 Юридичний офіс для надання юридичних послуг громадянам (усні(онлайн), письмові консультації, підготовка процесуальних документів і т.п.) знаходиться за адресою : Донецька область, смт. Ольгинка, вул. Маяковського, буд.32 (приміщення Ольгинської селищної ради).

Графік роботи юридичного офісу :

понеділок, середа, п`ятниця з 09.00- 13.00год.

09.09.2020,10.09.2020,11.09.2020 року Юридичний офіс  буде працювати щоденно  з 09.00год-13.00год.

 

Контактні телефони (viber,skype):

Адміністратор : +380990525061 (Тетяна Василівна)

Юристи: +380990693144 (Валерій Миколайович)

                +380508042307 (Вадим Вікторович)

E-mail:michalyov.v@gmail.com

#UNRPP #ВзаємодіяПлюс

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь