29 Серпня, 2023 р., 09:09
24 Серпня, 2023 р., 09:19
23 Серпня, 2023 р., 09:15
22 Серпня, 2023 р., 15:12
22.08.2023 року в.о. керівника Ольгинської селищної ВЦА Артем ЄФІМЕНКО провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів військово-цивільної адміністрації. Під час наради обговорені такі питання: 1. Виконання протокольних доручень, проблемні питання та шляхи їх вирішення. 2. Кадрові питання. 3. Відзначення Дня Державного Прапору України та Дня Незалежності України. 4. Кібербезпека. Захист інформації. 5. Подальші напрямки роботи.
22 Серпня, 2023 р., 14:20