17 Квітня, 2024 р., 12:09
У Чернігові вже 15 загиблих та 61 людина постраждала, з них троє дітей.
15 Квітня, 2024 р., 19:52
Шановні мешканці громади!
15 Квітня, 2024 р., 15:40
Торговельні онлайн-майданчики стали незамінними для людей, які шукають зручний та швидкий спосіб не тільки здійснити покупку, а й продати власний товар. Проте разом зі зростанням популярності онлайн-майданчиків, також зростає кількість шахраїв, які намагаються обманути продавців. Сьогодні ми розглянемо схеми шахрайства на онлайн-платформах та поради, які допоможуть продавцям продавати безпечно.
08 Квітня, 2024 р., 14:35
З метою продовження збору інформації щодо оцінки потреб населення Волноваського району Управління соціального захисту Волноваської райдержадміністрації просить заповнити  Анкету  осіб, місце проживання яких зареєстроване (задеклароване) на території Волноваського району Донецької області, та які перемістилися після 24.02.2022 з тимчасово окупованих територій та територій активних бойових дій в більш безпечні регіони України.