25 Грудня, 2023 р., 00:10
Підлітковий вік ≠ токсичний вік. За даними дослідження UNICEF, 67% українських дітей від 11 до 17 років стикалися з цькуванням. І це лише ті, хто відкрито зізналися.
25 Грудня, 2023 р., 00:05
Якщо ви стали свідками насильства – не будьте байдужими, повідомляйте про це на «102». Домашнє насильство – це не норма!
25 Грудня, 2023 р., 00:04
Наважитися звернутися по допомогу може бути складно. Та коли власний дім стає небезпечним місцем – необхідно розповісти про ситуацію хоча б комусь.
24 Грудня, 2023 р., 23:59
ЮНИЙ ДРУЖЕ! В останні роки ми все частіше чуємо і читаємо в засобах масової інформації – в Інтернеті, в телевізійних передачах, в періодиці слово «Булінг», яке прийшло до нас з англійської.
24 Грудня, 2023 р., 16:28
Різдвяно-новорічних свят зазвичай найбільше чекають діти. Для них це час подарунків, розваг, красивої ялинки і трохи казки.
22 Грудня, 2023 р., 12:55
Вважається, що кожна дитина — це маленьке диво й велике щастя для своїх батьків.   Права дитини з народження захищені Конвенцією ООН; Законами України : «Про охорону дитинства», «Про освіту», «Про загальну середню освіту".