Оперативна інформація

Дата: 27.02.2022 10:57

Шановні мешканці Ольгинської територіальної громади! Тримаймося! В.о. керівника Ольгинської селищної ВЦА на території громади, працює.

Будь ласка, без особливої потреби не виходьте з помешкань. Ви ж бачите, яка ситуація.

Котельні смт.Новотроїцького, смт.Ольгинки, смт.Володимирівки поки запускатись не будуть у зв'язку з відсутністю стабільної обстановки. Ви повинні розуміти, що безпека понад усе.

Пекарня нашої громади готова випікати хліб для м.Волновахи, проблема тільки у доставці. Наразі вирішується питання.

Намагайтеся зберігати спокій, не панікуйте. Хоча евакуаційні пункти й працюють, але подумайте тричі, перед тим як прийняти рішення кудись їхати. Там де ще зараз спокійно, ситуація також може стати нестабільною.

Тримаймося!!!

Каломбєт Юлія Анатоліївна
2022-03-09 05:24:55

Шановні керівники громади! Селище Володимирівка знаходиться на межі гуманітарної катастрофи! Немає жодних комунікацій: тепла, електроенергії, газу, води, зв'язку. Не постачаються продукти харчування. Зробіть уже що - небудь!!! Посприяйте хоча б налагодженню електропостачання! Люди сидять в холодних квартирах і не мають змоги навіть чаю зігріти! Чи відбуваються якісь роботи по ремонту газопроводу??? Розумію, що війна. Але дуже прикро, що люди просто залишені напризволяще.