Про підвоз води на 24.02.2022 року

Дата: 23.02.2022 19:05

Шановні мешканці Ольгинської територіальної громади!

Доводимо до вашого відома інформацію щодо підвозу води на завтра, 24.02.2022 року.

- Смт.Новотроїцьке: якщо не буде обстрілів технічна вода підвозитиметься: з 5-30 до 7-30 біля маг. "Єлена", дитячий садочок. З 9-00 пров. Театральний, район маг. 17. СЬОГОДНІ хлопці під час закачки води в цистерни попали під обстріл і ледве встигли втекти.

- смт. Благодатне: вода буде підвозитися відповідно до графіка.

- Смт.Володимирівка: вода буде підвозитися з 25.02.2022 року відповідно до графіка. Наразі вирішується питання щодо підключення води зі скважини. Як би було все так просто, як вам здається, то вода була б вже підключена. На жаль, це не так. Ми працюємо над цією проблемою. Сьогодні направлені документи для отримання дозволу. Про результати повідомимо додатково, слідкуйте за нашими новинами.

- смт.Ольгинка, с.Пільне, ст.Південно-Донбаська: як показала сьогоднішня практика підвозу води населенню, ємність 4 куба залишилась нерозібраною. Враховуючи таку потребу води, завтра підвозу у ці населені пункти не буде. Будемо возити через день.

Дякуємо всім небайдужим, хто надає допомогу у здійсненні підвозу технічної води.

Шановні мешканці громади, сьогодні було дуже багато дзвінків від вас зі скаргами на графіки підвозу. Наголошуємо, що до кожного будинку вода підвозитися не буде.Треба гуртуватися, підключати дітей, дорослих внуків, сусідів. Майте совість! Залучили до підвозу всіх, кого могли, хто має ємності для перевезення. Працюємо над вдосконаленням графіку разом з вами.

Пам'ятайте, що люди ризикують власним життям, щоб доставити вам воду!!!