Волноваський РЦЗ продовжує інформувати про свою діяльність

Дата: 17.02.2022 09:14

Волноваський районний центр зайнятості

15.02.2022 рік – дата проведення заходу

ПРЕС РЕЛІЗ

Інформування про мінну небезпеку

Напередодні у Волноваському районному центрі зайнятості  за допомогою сервісу "ZOOM" пройшов вебінар на тему мінної небезпеки, за участю FSD (Швейцарський Фонд протимінної діяльності).

Вебінар, який проводився в рамках проєкту по інформуванню населення про небезпеку мін та інших вибухонебезпечних предметів, що залишилися після військових дій, проводили тренери Швейцарського Фонду з протимінної діяльності (FSD) Міхей Ірина, Корецька Валерія  і Вовчок Дмитро. FSD займається проблемами розмінування в гарячих точках світу і, зокрема, в Україні. На даний момент фонд приділяє більшу увагу безпосередньо лінії зіткнення і містам, які знаходяться в безпосередній близькості від неї. Тренери розповіли про види мін, небезпечні місця та показали на фото-прикладах як можна виявити міну і вберегти себе від можливих небезпек. Як відзначили тренери, важливо знати три основні правила безпеки: не ходити в небезпечні місця, не чіпати вибухонебезпечні предмети руками, при виявлені таких предметів негайно повідомити в МНС.