Проведення виїзного прийому громадян головою Волноваської райдержадміністрації на території Ольгинської селищної ВЦА

Дата: 08.02.2022 18:31

08 лютого 2022 року в рамках робочого візиту до Ольгинської селищної ВЦА голова Волноваської райдержадміністрації Анатолій НЕМЧЕНКО провів виїзні прийоми громадян в населених пунктах громади (с.Миколаївка, смт.Новотроїцьке, смт.Володимирівка). Мешканці Ольгинської територіальної громади звертатись з низкою питань:

- встановлення банкомату у с.Миколаївка;

- відновлення рейсових автобусів за маршрутом с.Новогнатівка - м.Волноваха ;

- встановлення пільгового проїзду для пільгових категорій громадян;

- надання фінансової допомоги родині, постраждалій внаслідок пожежі будинку;

- патріотичного виховання;

- проведення капітального ремонту багатоквартирного будинку у смт.Володимирівка, який знаходиться в аварійному стані та інші.

Разом із керівником Ольгинської селищної ВЦА Олександром КУРОПЯТНИКОМ оглянув фельдшерський пункт у с.Новогнатівка, приміщення Миколаївського ЗЗСО, приміщення КДНЗ 19 ,, Чебурашка'' у смт.Новотроїцьке.

Також, керівники РДА та ВЦА обговорили існуючі в громаді проблеми, які потребують вирішення: вуличного освітлення, організації пасажирських перевезень, освітлення населених пунктів, ремонту доріг.

За результатами прийому громадянам надані роз'яснення щодо вирішення питань. Питання щодо можливостей проведення капітального ремонту багатоквартирного житлового будинку по вул. Миру, 13 у смт.Володимирівка потребує  додаткового вивчення та взяте на контроль.