Волноваський РЦЗ інформує

25.01.2022 рік – дата проведення заходу

ПРЕС РЕЛІЗ

Інформування про мінну небезпеку

Напередодні у Волноваському районному центрі зайнятості, за участю FSD (Швейцарський Фонд протимінної діяльності), пройшов вебінар на тему мінної небезпеки. Даний Фонд займається проблемами розмінування в гарячих точках світу і, зокрема, в Україні та на даний час приділяє більшу увагу лінії зіткнення і містам, які знаходяться в безпосередній близькості від неї.

Захід відбувся в рамках проєкту по інформуванню населення про небезпеку мін та інших вибухонебезпечних предметів, що залишилися після військових дій. Під час заходу учасники дізналися про види мін, небезпечні місця та на фото-прикладах побачили, як можна виявити міну і вберегти себе від можливих небезпек. Також під час вебінару було зазначено, що важливо знати три основні правила безпеки: не ходити в небезпечні місця, не чіпати вибухонебезпечні предмети руками та при виявлені таких предметів негайно повідомити в МНС.