Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад Ольгинської селищної військово-цивільної адміністрації

Дата: 25.01.2022 12:09

Ольгинська селищна військово-цивільна адміністрація Волноваського району Донецької області оголошує конкурс на заміщення наступних вакантних посад структурних підрозділів Ольгинської селищної ВЦА.

Назва посади

Вимоги до кандидата

Інша інформація про посаду

Відділ з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи

Спеціаліст – 1 особа

5. Володіння основними програмами роботи на комп’ютері.

6. Знання чинного законодавства: Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», а також законодавства з професійного спрямування.

1. Призначення на посаду безстрокове.

Строк призначення особи, яка досягла  65річного віку, становить 1 рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку.

- посадовий оклад – 4600 грн.,

- інші надбавки, доплати відповідно до Закону України        «Про службу в органах місцевого самоврядування».

3. З  інформацією стосовно посадових обовязків даної посади можна ознайомитися за адресою: смт. Ольгинка, вул. Маяковського, 32б, відділ ОКПР* або за тел.0662100396

Відділ організаційної, кадрової та правової роботи

Провідний спеціаліст (юрисконсульт) – 1 особа

2. Вища освіта не нижче ступеня бакалавра за спеціальністю правознавство;

4. Вільне володіння державною мовою **;

1. Призначення на посаду безстрокове.

Строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить 1 рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку.

- посадовий оклад – 4950 грн.,

- інші надбавки, доплати відповідно  Закону України        «Про службу в органах місцевого самоврядування».

Відділ з питань впровадження реформ

Спеціаліст (сектор смт. Новотроїцьке) – 1 особа

- посадовий оклад – 4600 грн.,

3. З інформацією стосовно посадових обовязків даної посади можна ознайомитися за адресою: смт. Ольгинка, вул. Маяковського, 32б, відділ ОКПР* або за тел.0662100396

Відділ економічного розвитку

Головний спеціаліст – 1 особа

- посадовий оклад – 5200 грн.,

Провідний спеціаліст – 1 особа

- посадовий оклад – 4950 грн.,

Сектор діловодства, контролю та з питань звернень громадян

Провідний спеціаліст – 1 особа

1. Призначення на посаду безстрокове.

Строк призначення особи, яка досягла         65-річного віку, становить 1 рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку.

- посадовий оклад – 4950 грн.,

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

Провідний спеціаліст (бухгалтер) – 1 особа

1. Призначення на посаду безстрокове.

Строк призначення особи, яка досягла   65-річного віку, становить 1 рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку.

Провідний спеціаліст (з питань інформаційного забезпечення) – 1 особа

- посадовий оклад – 4950 грн.,

3. З  інформацією стосовно посадових обовязків даної посади можна ознайомитися за адресою: смт. Ольгинка, вул. Маяковського, 32б, відділ ОКПР* або за тел.0662100396

* Відділ організаційної, кадрової та правової роботи;

** Відповідно до рівня, визначеного Законом України "Про забезпечення функціонування української мови як державної".

Відповідно до чинного порядку заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування конкурсанти складають іспит на знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», а також законодавства з професійного спрямування.

Необхідні документи для участі в конкурсі: заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та її проходження; заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4 Х 6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції»; копію документа, який підтверджує особу; копію військового квитка (для військовозобов’язаних), документ, що засвідчує рівень володіння державною мовою(атестат або сертифікат).

Документи приймаються впродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс, на офіційному веб-сайті Ольгинської селищної військово-цивільної адміністрації, за адресою: смт. Ольгинка, вул. Маяковського, 32б, каб.№4(відділ організаційної, кадрової та правової роботи).

Ольгинської селищної ВЦА