Про установчі збори для формування Молодіжної ради при Ольгинській селищній ВЦА.

Дата: 24.01.2022 13:50

Відділ у справах дітей Ольгинської селищної ВЦА ініціює проведення установчих зборів для формування Молодіжної ради при Ольгинській селищній ВЦА.

Установчі збори проводяться відповідно до  Положення про Молодіжну раду при при Ольгинській селищній ВЦА, затвердженого розпорядженням керівника Ольгинської селищної ВЦА № 210 11.11.2021 року (додається).

Вимоги до кандидата на членство в Молодіжній раді: до складу Молодіжної ради може увійти людина – член Ольгинської територіальної громади, віком від 14 до 35 років, що постійно проживає на території громади.

Для участі в установчих зборах кандидати на членство в Молодіжній раді мають подати до ініціативної групитакі документи:

• заяву у довільній формі;
  • анкета (14/35 років) (додається);
  • копію паспорта громадянина України.

Кінцевий термін подання документів: 21лютого 202року до 12:00 год.

Місце подання документів: за електронною адресою: sochinyaimechtu@gmail.com

Дата, місце початку проведення установчих зборів: 24 лютого, он-лайн за посиланням, зареєстрованим кандидатам.

Голосування ініціативної групи за кандидата на членство в Молодіжній раді здійснюється ініціативною групою  (склад додається).

Особа, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі: Твереза Яна, Технічна радниця ACTED, тел.0933441109

до Положення про Молодіжну раду при Ольгинській селищній ВЦА

кандидата до складу Молодіжної ради при

Ольгинській селищній ВЦА

1. Загальна інформація

1.

Прізвище, ім’я, по батькові кандидата

2.

Мобільний телефон

3.

4.

Посилання на сторінки в соціальних мережах

5.

Дата народження

6.

Стать

7.

Адреса фактичного проживання

8.

9.

Місце роботи/ навчання

10.

Делегований

• від закладів вищої освіти
  • від закладів загальної та середньої освіти
  • від громадських організацій
  • від бізнес-установ
  • від громадських ініціатив

2. Досвід кандидата:

2.1. У яких молодіжних заходах (наукових, розважальних, творчих, неформальної освіти) Ви брали участь?

2.2. Досвід організації та проведення молодіжних заходів.

2.3. Дослідження та публікації, наукова діяльність, громадська діяльність.

2.4. Спеціальні навички (знання іноземних мов тощо).

3. Візія та плани

3.1. Опишіть ваше бачення становища молоді Ольгинської селищної територіальної громади.

3.2. Як, на вашу думку, повинна формуватися та впроваджуватися молодіжна політика в громаді.

3.3. Опишіть власну мотивацію діяльності в Молодіжній раді. Чому ви вважаєте Вашу участь корисною для себе та громади?

3.4. Опишіть одну чи дві ініціативи, які ви хочете втілити протягом членства в Молодіжній раді.

4. Зазначте іншу інформацію, яка, на Ваш погляд, є важливою для оцінки Вас як майбутнього члена Молодіжної ради.

Я засвідчую, що вся інформація, вказана в анкеті, викладена мною особисто і є правдивою та вичерпною.

Так                                                                    _________________________

Підпис ФІО

Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» даю згоду на обробку персональних даних.

Так                                                                  ____________________________

РозпорядженнямкерівникаОльгинськоїселищної ВЦА від 23.11.2021 244

Склад

Нуд Ольга Петрівна