Волноваський РЦЗ продовжує інформувати про свою діяльність

Дата: 19.01.2022 09:55

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ

Волноваський районний центр зайнятості

18.01.2022 рік – дата проведення заходу

ПРЕС РЕЛІЗ

Вебінар щодо патронату над дитиною

18 січня у Волноваському районному центрі зайнятості з використанням платформи Zoom пройшов вебінар для безробітних громадян щодо можливості патронату над дитиною.

«Патронат – це офіційне працевлаштування та шанс знайти своє покликання», - розпочала вебінар заступниця начальника відділу активної підтримки безробітних Волноваського районного центру зайнятості Олена Беспалько. Патронат над дитиною – професійна комплексна послуга, що передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах. Потребує захисту у сім’ї патронатного вихователя, та одночасне надання фахівцями соціальної сфери інтенсивних підтримуючих послуг сім’ї дитини для відновлення її здорового функціонування.

Метою патронату є: забезпечення права кожної дитини, яка опинилася в складних життєвих обставинах, виховуватися у сприятливому та безпечному сімейному середовищі шляхом відновлення здатності батьків (осіб, які їх замінюють) опікуватися дитиною та виховувати її, а в разі неможливості – вчинення заходів щодо захисту дитини та прийняття рішень щодо її влаштування до постійної форми сімейного виховання, яка найбільше відповідає потребам дитини.