Привітання з Різдвом Христовим

Дата: 06.01.2022 17:13

Шановні мешканці Ольгинської територіальної громади!

Тепло і сердечно вітаю Вас зі світлим і радісним святом, яке об’єднує у собі і наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє, – Різдвом Христовим!

У Святвечір спалах першої яскравої зірки несе радість у наші домівки, як знак, що можна залишити всі негаразди у минулому і дивитися вперед із вірою в краще. Адже Різдво завжди сприймається як народження надії на здійснення найбільш заповітних мрій і помислів.

Тож нехай ця нова надія справдиться, а Різдвяна зірка стане для кожного з вас оберегом здоров’я, щастя та благополуччя.

У різдвяний вечір немає місця кращого за рідний дім! Ми збираємося тісним дружним колом з близькими та друзями, вітаємо один одного і бажаємо найкращого!

Хай Різдво Христове наповнить Ваші серця вірою, надією та коханням, а життєва нива з року в рік засівається зернами добра, щастя та благополуччя. Нехай щедра доля наділить Вас і Ваші родини міцним здоров’ям, взаєморозумінням і любов’ю.

Гарних Вам і радісних різдвяних свят!

З повагою, в.о. керівника Ольгинської селищної ВЦА       Олександр КУРОПЯТНИК