Відбулось засідання робочої групи з питань перегляду діючих регуляторних актів

Дата: 29.12.2021 11:01

ОЛЬГИНСЬКА СЕЛИЩНА

ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВОЛНОВАСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОТОКОЛ №1

Засідання робочої групи з питань перегляду діючих регуляторних актів Ольгинської селищної територіальної громади Волноваського району Донецької області

«24» грудня 2021 року                 смт. Ольгинка

Засідання робочої групи проводив голова робочої групи, в.о. керівника Ольгинської селищної ВЦА ОлександрКуропятник.

ПРИСУТНІ:

Анна ГРИЦАЙ

начальник відділу економічного розвитку, заступник голови робочої групи

Ольга БЕЗПАЛА

завідувач сектору діловодства, контролю та з питань звернення громадян, секретар робочої групи

Наталя КОСТЕНКО

в.о. начальника відділу архітектури, містобудування та землевпорядкування, член робочої групи

начальник фінансового відділу

Ольга ЧЕРНЕНКО

начальник відділу житлово-комунального господарства та благоустрою, член робочої групи

Олена МАЦУЙ

начальник відділу організаційної, кадрової та правової роботи, член робочої групи

ПОЯДОК ДЕННИЙ:

Про перегляд діючих регуляторних актів Ольгинської селищної військово-цивільної адміністрації Волноваського району Донецької області.

СЛУХАЛИ:

ВИСТУПИЛИ:

1. Грицай А. – начальник відділу економічного розвитку, заступник голови робочої групи повідомила, що громадою отримано лист від Донецької облдержадміністрації від 14 липня 2021 року №0.2/16-3658/4-21 яким, на виконання пунктів 3, 4, 9 протокольного рішення №1 засідання міжрегіональної робочої групи при Державній регуляторній службі України з питань здійснення державної регуляторної політики та проведення дерегуляції у сфері господарської діяльності на регіональному та місцевому рівнях від 08 липня 2021 року обласним державним адміністраціям та територіальним органам Державної регуляторної служби України доручено організувати перегляд існуючих регуляторних актів на усіх рівнях в межах області. У зв’язку з цим, необхідно переглянути рішення селищних і сільської рад, які увійшли до складу Ольгинської селищної територіальної громади – Ольгинська селищна рада, Володимирівська селищна рада, Новотроїцька селищна рада, Благодатненська селищна рада, Миколаївська сільська рада, які є діючими регуляторними актами на сьогоднішній день (Додаток 1).

Для вирішення питання створено робочу групу (розпорядження керівника Ольгинськоїселищної військово-цивільної адміністрації від 15.12.2021 №315 «Про створення постійної робочої групи з питань перегляду регуляторних актів Ольгинської селищної територіальної громади Волноваського району Донецької області) і зібрано засідання. Запропоновано розглянути окремо кожен регуляторний акт згідно з Додатком 1 з метою визначення їх відповідності основним принципам державної регуляторно їполітики, а також наступним критеріям:

• відповідність вимогам актів вищої юридичної сили, а також компетенції відповідного органу влади;
  • економічна доцільність та обґрунтованість існування акту;
  • економічна ефективність для суб’єктів господарювання, а також прозорість вимог регуляторного акта.

Потрібно сформувати три переліки регуляторних актів: які потребують скасування (Додаток 2), які є актуальними для подальшого застосування (Додаток 3), які потребують внесення змін та доповнень (Додаток 4).

ВИРІШИЛИ:

1. Затвердити перелік регуляторних актів, що не відповідають принципам державної регуляторної політики та потребують визнання їх такими, що втратили чинність(Додаток 2);

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 7, «Проти» - 0, «Утримались» - 0.

1. Затвердити перелік регуляторних актів, що відповідають принципам державної регуляторної політики (Додаток 3);

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 7, «Проти» - 0, «Утримались» - 0.

1. Затвердити перелік регуляторних актів, що не відповідають принципам державної регуляторної політики та потребують внесення до них змін (Додаток 4)

ГОЛОСУВАЛИ:

1. «За» - 7, «Проти» - 0, «Утримались» - 0.

Голова робочої групи                                          Олександр КУРОПЯТНИК

Заступник голови робочої                                  Анна ГРИЦАЙ

Секретар робочої групи                                      Ольга БЕЗПАЛА

Олена МАЦУЙ

Перелік регуляторних актів, що підлягають перегляду станом на 24 грудня 2021р.

Новотроїцька селищна рада Волноваського району Донецької області

Рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів»

№УІ/85-1338 від 12.06.2020

Новотроїцька селищна рада Волноваського району Донецької області