Ольгинська селищна військово-цивільна адміністрація

Донецька область, Волноваський район

Чекаємо на Ваші пропозиції щодо вирішення проблемних питань

Дата: 24.12.2021 19:05
Кількість переглядів: 1141

Шановні мешканці Ольгинської селищної територіальної громади!

Ольгинська селищна ВЦА запрошує долучитися усіх бажаючих до обговорення та збору пропозицій від громадян щодо  вирішення першочергових проблемних питань.

Які, на Вашу думку, питання   потребують першочергового вирішення? Що потрібно зробити для розвитку громади?

Подача пропозицій можлива у письмовій або електронній формі на електронну пошту  Ольгинської селищної ВЦА olginska.vca@dn.gov.ua (з приміткою ,,Пропозиції'').

Свої пропозиції можете також залишити особисто  у приймальні селищної ВЦА.
Для зручності - можете писати свої пропозиції у коментарях до цієї публікації. 

Долучайтесь до обговорення.  Чекаємо на ваші пропозиції терміном до 29 грудня 2021 року!

Зробимо разом нашу громаду кращою!

Фото без опису


Коментарі:

Анонім
2022-01-16 19:06:57

Уважаемая Громада! Скажите, пожалуйста, когда вы там уже угомонитесь по поводу нашего детского садика??? Вы его строили? Вы сами туда ходили? Ваши дети туда ходили? Правильно-нет!!! Вам не стыдно у детей его забирать??? Здоровые дядьки и тётьки, а так позоритесь! Фу! Вместо того, чтоб для людей делать, вы тут понаехали и вредите нашему посёлку! А может вы засланные козачки???

Надежда
2021-12-30 20:27:53

У меня просьба, чтоб как-то решили вопрос с автобусом на станцию В.Анадоль. Уже не раз просили, чтоб автобус заезжал на станцию. Например автобус, который ездит на Волноваху, чтобы пару раз заезжал на станцию, и с Волновахи также. Здесь люди живут, и много пенсионеров , в больницу нечем даже добраться. Ребёнка нечем в садик отвезти. Но никого не волнует это. У кого транспорта нет, пешком в центр идти минут 40. У меня ребёнок в садик не ходит, потому что пешком не доведу, далеко очень. На почту, в амбулаторию, в аптеку, в садик и т.д. нечем добраться.

Відповідь адміністратора:

Дякуємо за ваш коментар. Направила листа перевізнику щодо заїзду автобусів на станцію. Чекаємо відповіді, результат обов'язково повідомимо.

2022-01-10 17:45:22
Відповідь адміністратора:

Дякуємо за ваш коментар. Направила листа перевізнику щодо заїзду автобусів на станцію. Чекаємо відповіді, результат обов'язково повідомимо.

2022-01-10 17:45:24
Величко Олена
2021-12-29 11:21:43

«Сміттєве питання». Повноваження ОТГ в сфері управління поводженням з побутовими відходами регламентується чинним законодавством України. Відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», до відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належать: вирішення питань збирання, транспортування, утилізації та знешкодження побутових відходів. Крім того, стаття 21 Закону України «Про відходи» встановлює, що органи місцевого самоврядування у сфері поводження з відходами забезпечують виконання вимог законодавства про відходи, розроблення та затвердження схем санітарного очищення населених пунктів, організацію збирання і видаленн я побутових відходів, а також організацію роздільного збирання корисних к омпонентів цих відходів, ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів, тощо. Виходячи із вищезазначеного, закликаємо: 1. Створити Координаційну раду з питань поводження з твердими промисловими відходами для розробки стратегії та основних напрямків управління ТПВ. Залучити до комісії: місцеву виконавчу владу; відомства державного нагляду; керівників підприємств, що виконують вивіз та утилізацію ТПВ, збір та переробку вторинної сировини; керівників великих місцевих підприємств; населення та громадські організації 2. Розробити Концепцію комплексного управління відходами і план дій; 3. Забезпечити 100-% покриття Ольгинської громади та її адміністративного центру смт. Ольгинка організованими стаціонарними місцями збору твердих побутових відходів ( баків/контейнерів) із можливістю роздільного збирання вторсировини (скло, PET тощо). Адресний збір сміття ( в смт. Ольгинка - центрі ОТГ) є неефективним, оскільки: а) цілісність сміттєвих пакетів/мішків, залишених біля двору, часто пошкоджуються вуличними тваринами; б) адресний збір сміття є активністю, що реалізується згідно графіку, в той час як «вироблення» сміття в домашніх господарствах є процесом щоденним та, власне кажучи, непреривним; це означає, що сміття потрібно зберігати, що для деяких є аргументом на користь самостійного вивозу сміття і, частіше ,на несанкціоновані сміттєзвалища або навіть викидання серед лісу, парку, на узбіччі дороги; в) вартість адресного збору сміття встановлена в смт. Ольгинка згідно з відгуками мешканців є неприйнятною, що є однією з причин «розквіту» несанкціонованих звалищ в смт. Пропонуємо реалізувати в Ольгинці досвід смт.Новотроїцьке з встановлення сміттєвих урн із розрахунку 1-2-3 на вулицю в залежності від її населеності. 4. Ліквідувати стихійні звалища в ОТГ та її адміністративному центрі. 5. Приділити увагу підвищенню рівня культури жителів в сфері поводження з ТПВ в тому числі із залученням дільничних офіцерів громади Більшість стихійних звалищ в ОТГ та Ольгинці розташовані в безпосередній близькості від житлових забудов, водних об’єктів, в лісових фондах та інших ділянках, порушуючи вимоги щодо санітарно-захисних зон. Сміттєзвалища можуть бути джерелом поширення вірусів серед людей та домашніх і диких тварин. З повагою

Відповідь адміністратора:

Дякуємо за звернення. Ваше повідомлення було передано до відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Ольгинської селищної ВЦА для врахування в роботі та вирішення питань по суті.

2022-01-10 14:19:41
Ирина
2021-12-26 19:16:38

С. НИКОЛАЕВКА нуждается в освещение улиц, решение проблемы с огромной лужой на центральной улице.

Відповідь адміністратора:

Дякуємо за звернення. Ваші зауваження будуть прийняті та враховані у роботі.

2022-01-10 14:20:50
Анонім
2021-12-25 22:35:46

У смт. Володимирівка: дитячий садок дуже холодний- особливо ясла, залатати дороги, освітити вулиці селищя, асфальтувати вулицю Донбаську, додати дитячі майданчики для більш дорослих дітей, почистити нульовий ставок, відкрити розвиваючи гуртки та секції для дітей, відремонтувати школу (особливо кришу) - утеплити, амбулаторію відремонтувати, два парки привести до ладу. Селище занепадає, не розвивається. Не має хорошого господаря, який би був зацікавленим у розвитку населеного пункта.

Відповідь адміністратора:

Дякуємо за коментар. Ваші зауваження будуть враховані у роботі.

2022-01-10 14:22:56
Каріна Моісеєнко
2021-12-25 21:22:52

1.Нарешті довести до ладу Ольгинський ставок (із залученням жителів). 2.Вичистити усі перехрестя від гілок, задля безпеки водіїв 3.Поставити камери спостереження, хоча б у центрі Ольгинки.Тому що,багато смітять, підпалюють афіші біля БК, руйнують дзеркала для водіїв, знущаються над тваринами тощо

Відповідь адміністратора:

Дякуємо за коментар. Ваші зауваження будуть враховані у роботі.

2022-01-10 14:22:15